Warning: Undefined array key "download_button" in /home/xf231565/kowelrada.gov.ua/licey1/wp-content/plugins/gallery-plugin/gallery-plugin.php on line 129 едуадм – Сторінка 19 – ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №1 м.КОВЕЛЯ"
Синьо-жовті кольори на прапорі мають щонайменше тисячолітню історію і сягають часів Київської Русі та Галицько-Волинського князівства. Під час хвилі європейських революцій 1848 року, названої «Весна народів», синьо-жовтий стяг утвердився вже як прапор українського народу. Тоді, у червні 1848-го, таке знамено вперше підняли над ратушею у Львові. Утвердження ж синьо-жовтого прапора як державного відбулося із проголошенням Української Народної Республіки (УНР). Потім в історії України був період червоного «серпасто-молоткастого», а за синьо-жовтий ув’язнювали.
У новітні часи національний синьо-жовтий прапор уперше офіційно замайорів на ратуші міста Стрий 14 березня 1990 року. У Києві прапор було піднято над міською мерією пізніше – 24 липня 1990 року.
23 серпня 1991 року група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор у сесійну залу Верховної Ради, а вже 4 вересня його урочисто підняли над будівлею парламенту.
Після початку російської агресії синьо-жовтий прапор став символом боротьби та спротиву загарбникам.
Ліцей №1 м.Ковеля другий рік поспіль разом з Офісом доброчесності “Прозора школа” не просто активно говорить про доброчесніть, але і допомогає будувати антикорупційну освіту не лише в своєму закладі, але й поза його межами.
Сьогодні ми Хаб доброчесності у своєму місті та Волинській області, який допомагає реалізовувати активності в дружніх школах та щиро вірить, щоб настали зміни треба почати з себе та виховувати себе як порядного громадянина та справедливу особистість.
Доброчесніть, не просто цінність – це фундамент української державності, яка допоможе створити відповідальне, чесне суспільство з нулевою толерантністю до корупції.
Впродовж 20-21 червня відбулися навчання для Хабів доброчесності до якого приєдналися менеджери з 13 куточків України, яких навчали кращі тренери.
На тренінгах учасники не тільки озброїлися знаннями, але й змогли продемонструвати свої знання та навички.
У теплій, родинній атмосфері відбулося урочисте свято «Випускний – 2024».
21 червням 2024 року надважливу сторінку свого життя перегорнули випускники ліцею №1.
В цей день відбулося урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти учням 11-го класу.
Кожен випуск залишає слід в історії нашого закладу. Цьогорічні випускники будуть не тільки в нашій пам’яті, а й історії України. Ситуація, яка склалася в країні у зв’язку з війною, внесла багато корективів в наші життєві плани, а особливо в плани тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Дякуючи ЗСУ свято вручення свідоцтв відбулося у стінах затишної зали Палацу учнівської молоді ім. Івана Франка.
З привітальним словом звернулася до випускників директор – Оксана Мельник. Вона побажала випускникам віри в завтрашній день, надії у власні сили, цілеспрямованості і сміливості в досягненні високих ідеалів і бажаних цілей, щасливого майбутнього життя.
Зі словами вітання до учнів звернулась перша вчителька – Раїса Джереджа, класний керівник – Ніна Мартинюк,
Вони наголосили, що віра в себе – запорука успіху. Впевненість в світле майбутнє – кредо оптиміста. Побажали мирного неба, вірних друзів, щоб дорога у самостійне життя була вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами!
Отож, дорогі випускники, ви – надія і майбутнє України. Нехай вам щастить у житті. Залишились позаду шкільні роки, настало справжнє життя, з багатьма перешкодами і труднощами. І тільки цілеспрямованість, завзятість, працьовитість допоможуть вам знайти себе в житті, стати тим, ким мріяли!
Тож уперед, до сходинок, до звершень, прагнення свого.
Попереду – ціле життя, ви обійміть серцями й душами його!
До світлих мрій, свободи, щастя, миру в Україні й Перемоги!
03 червня розпочав свою роботу дитячий шкільний табір “Веселка”.
Діяльність табору побудована таким чином, щоб кожна дитина мала можливість оздоровитись, відпочити після тривалого навчального року, а через різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, вечори відпочинку та тематичні вечори проявити себе в різноманітних напрямках.
Нехай кожен день у таборі буде таким же корисним і яскравим, щоб посмішки дітей стали візитною карткою табору «Веселка».
Ліцейна родино сьогодні день, коли настав час забути про плани та уроки, коли для нас дзвенить Останній дзвінок. Бажаємо чудово провести це літо, наповнити своє життя яскравими враженнями та лише позитивними емоціями, а себе – неймовірними силами та натхненням, що забезпечить гарантований успіх нового навчального року.
Любі випускники нехай звук дзвоника принесе з собою не лише завершення шкільного навчання, а й мирне небо над Україною, втілення всіх заповітних мрій та планів! Нехай у Вашому серці завжди звучить мелодія надії, не дивлячись ні на що. Разом ми сильніші й разом ми здатні на все!