Warning: Undefined array key "download_button" in /home/xf231565/kowelrada.gov.ua/licey1/wp-content/plugins/gallery-plugin/gallery-plugin.php on line 129 едуадм – Сторінка 21 – ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №1 м.КОВЕЛЯ"
На виконання розпорядження Ковельського голови від 29.04.2024 року №110-о та наказу управління освіти від 30.04.2024 року за № 27 к/тр “Про перенесення робочого дня”, наказом директора ліцею перенесено робочий деньз понеділка 06 травня 2024 року на суботу 11 травня 2024 року.
26 квітня ліцеїсти долучилися до Дня довкілля в Ковельській громаді.
Довкілля — це все, що нас оточує в природі. Повітря, вода, земля, рослини, тварини — усе це впливає на наше здоров’я, настрій, якість життя. Тому дуже важливо піклуватися про природу і зберігати її чистоту і красу.
Аварія на Чорнобильській АЕС 38 років тому – це трагедія для всього світу, тому що це була найбільша техногенна катастрофа. І сьогодні ми розуміємо, що це може повторитись, адже наші вороги настільки є нелюдами, що вдаються до ядерного шантажу.
Скільки б не минуло років, ця дата завжди буде в нашій пам’яті як чорна сторінка в історії України. Не забуваймо про героїзм усіх, хто брав участь у ліквідації наслідків тієї жахливої аварії. Пам’ятаємо тих, хто ціною життя рятував світ.
Уроки мужності «Міста Героїв. Перемоги України у війні».
Упродовж тижня для учнів 5-11 класів було проведено уроки «Міста Героїв. Перемоги України у війні». Учні взяли активну участь в обговоренні героїчного опору українського народу, його звитяжної боротьби за незалежність України. Ліцеїсти пригадали сучасні міста-герої: Волноваху, Гостомель, Маріуполь, Харків, Охтирку, Херсон, Чернігів, Бучу, Ірпінь, Бахмут…
Звільнення міст і сіл стало можливим завдяки героїзму українських воїнів, підтримці українського народу, ефективній координації дій Сил безпеки й оборони України. Жертви цієї війни, загиблі воїни та мирні жителі – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас.
18 квітня 2024 року в Ковельському центрі ПТО відбувся День відкритих дверей для учнів громади. На захід завітали й майбутні випускники ліцею, учні 9-Г та 9-Д класу.
У ході зустрічі майбутні абітурієнти отримали інформацію щодо особливостей вступної кампанії, ознайомилися з професіями, за якими здійснюється підготовка, оглянули матеріально-технічну базу закладу освіти, відвідали навчальні кабінети, виробничі майстерні й лабораторії. А з яким задоволенням діти брали участь у майстер-класах!
Сьогодні дуже важливо допомогти молодому поколінню зорієнтуватися у виборі майбутньої професії. Важливо дати їм розуміння, що від того, чи зуміють вони знайти собі справу до душі, залежатиме їх успіх та конкурентоспроможність на