Warning: Undefined array key "download_button" in /home/xf231565/kowelrada.gov.ua/licey1/wp-content/plugins/gallery-plugin/gallery-plugin.php on line 129
едуадм – Сторінка 30 – ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛІЦЕЙ №1 м.КОВЕЛЯ"
Skip to main content

Автор: едуадм

Флешмоб “Діти наше майбутнє”

💙💛Нехай всі діти України мають щасливе дитинство!🇺🇦
Світе, чуєш?…
Світе, чуєш? Ти радієш літу,
А у нас зима, ще й досі ця зима
І все холодом і темрявою вкрито,
Накрила нас проклята ця пітьма.
Світе, знаєш? В тебе квітнуть квіти,
Та такі барвисті, запашні,
Ну а нам ракети шлють «привіти»,
В цій страшній і підлій цій війні.
Світе, бачиш? В тебе грають діти,
І такі веселі, голосні,
Та і наші теж могли б радіти,
Та чомусь зажурені й сумні.
Світе, бачиш? А у тебе люди
Зранку прокидаються щодня,
А у нас вже деякі не будуть
Й не побачить більше їх рідня.
Світе, знаєш? Маєш ти героїв,
В фільмах, у легендах і в казках,
А у нас Герої йдуть на поле бою
І боронять Землю у віках.
Світе, знаєш? Це не прирікання,
Та мовчати теж не можу я,
Бо це наша Ненька в катуванні,
Вся понівечина Матінка моя!
Світе, віриш? Ми діти свого роду,
Не нацисти і не малороси ми,
А нащадки вільного народу
Й вирвемось з безжальної пітьми.
Світе, знаєш? Зійдуть і в нас квіти
Різнокольорові, запашні
Й безтурботно будуть гратись діти,
І засвітить сонце у пітьмі.
О. Бабяк
До Міжнародного Дня захисту дітей, учителі ліцею приєдналися до флешмобу “Діти наше майбутнє”.
Віримо в перемогу💛💙

Фестиваль танцю

У Ковелі вперше відбувався фестиваль танцю, до якого долучилися випускники 11-го класу ліцею №1.
Любі випускники ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Свято Останнього дзвінка

Шановна ліцейна родино!
Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання та зустріти новий навчальний рік у мирній країні!
Слава Україні!
До нових зустрічей!💙💛

https://fb.watch/kUHZVJJYvU/

День філолога

25 травня – День філолога.
Неможливо прожити хоч би день, не використовуючи слова рідної чи іноземної мови. І це не тільки спілкування, читання книг чи написання листів — мова, перш за все, необхідна нам для формування думок.
У закладі освіти продовжено традицію хаб – комкнікацій, зокрема зустріч у “Літературній кав’ярні” .
Учитель української мови та літератури Олена Данилюк
за горнятком запашної кави вела діалог з присутніми про прочитані книги сучасних українських та зарубіжних письменників,а також про твори Тараса Шевченка,Ліни Костенко,які не втрачають своєї актуальності й сьогодні.
Усі охочі обмінювалися думками ,враженнями та емоціями щодо важливості читання, мали змогу обмінятися улюбленими книгами.
Всі підтримали ідею створення книги -записника для наших військових,де кожен написав слова вдячності, побажання,мрії про те,якою хочемо бачити нашу Україну після перемоги.
Читаймо,мріймо і з вірою очікуймо на такі жадані слова: ” Ми перемогли!”