Навчальний рік добігає кінця, а травень приніс для нас традиційне свято «Учень року – 2023».
Багато учнів плідно працювали, щоб стати переможцями.
Отож, представляємо Вам номінації та переможців


“Юний талант” – Кашуба Михайло (9-Акл.);

“Виправдана надія”- Юхимук Дмитро ( 9-А кл.)

“Декламатор року” – Сахарук Христина (11-А кл.);

“Відкриття року”- Півень Ангеліна (10-Б кл.);

“Сам собі режисер” – Учні 9-А класу;

“Спікер року-Голуб Валерія ( 11-А кл.);

«Спортсмен року»- Романюк Ілля ( 9-Б кл.)

«Спортсменка року»- Масловмька Валентина та Дячук Анна (7-А кл.);

«Команда без якої ніяк” – рій “Патріоти”

“Інтелект року” – Полівода Роман ( 11-Акл.), Мельник Юрій( 9-Б кл.);

Найкращий турист – Давидюк Максим ( 9-В кл.);

Найкраща туристка – Радчук Аріна ( 7-Г кл.)
У номінації ” Учень року -2023″ були представлені двоє учнів Голуб Валерія (11-А кл.) та Сахарук Христина ( 11-Акл.).
У результаті голосування перемогу


здобула – Сахарук Христина, учениця 11-А класу.
Здобувачі освіти 7-11 кл. вважають, що “Найкращу посмішку” має директор ліцею- Мельник Оксана Анатоліївна.
Щиро дякуємо

батькам за виховання та юні таланти дітей.